Krištof Skok: Erazmus, poletne šole in izmenjave

V četrtek, 5. marca bo imel naš študent Krištof Skok astrodebato z naslovom: Erazmus, poletne šole in izmenjave. Predavanje bo v predavalnici F6 ob 11. uri. Vljudno vabljeni!

Erazmus, poletne šole in izmenjave

Krištof Skok

Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani

Študentje imate na voljo veliko programov namenjenih izmenjavam in dodatnemu izobraževanju v tujini. Krištof bo delil izkušnje iz programov ESA Academy, Erasmus+ in ASEF (American Slovenian Educational Fundation) na katere se je v zadnjih letih prijavil. Govorili bomo o izbiri programov, ki so na voljo, načinih prijave ter o vsem na kar morate biti pri prijavi pazljivi. Izvedeli boste kaj od tovrstnih programov lahko pričakujete, kakšne izkušnje pridobite in kako to vpliva na vaš nadaljni študij. Vabljeni ste študentje vseh smeri.